Techonlogia

Firma Ekogebel zajmuje się wykonywaniem sieci, przyłączy oraz drenażu i instalacji wodnokanalizacyjnych, gazowych i C.O. W zakres działalności wchodzi również usuwanie wszelkich awarii sieci wodociągowych i instalacjach wewnętrznych. Ekogebel to również wymiana wszelkich zaworów na instalacji C.O wymiana pionów i poziomów instalacji wodnokanalizacyjne C.O., gaz. czyszczenie kanalizacji ciśnieniowe i mechaniczne. Wykonujemy również ogrodzenia i murki klinkierowe, fundamenty pod dom, wszelkie prace ziemne.

Posiadamy duże doświadczenie w czyszczeniu kanalizacji, które pozwala nam być skutecznymi.
Czyszczenie i udrażniane instalacji kanalizacyjnych wykonujemy przy użyci oczyszczenia ciśnieniowego metodą hydrodynamiczną WUKO. Metoda skuteczna jednocześnie dająca długotrwały rezultat.

Polega ona na wprowadzeniu do wnętrza rury węża wysokociśnieniowego zakończonego odpowiednią głowicą przez którą wypływają strumienie wody pod wysokim ciśnieniem. Dzięki temu odrzutowi zanieczyszczenia są rozbijane i wypłukiwane. To idealny sposób na czyszczenie przykanalików, odpływów do szamb, zatłuszczonych instalacji, przejść między studzienkami itp. urządzenie zainstalowane na sam. o małych gabarytach dzięki temu zapobiega zniszczeniu na posesji trawnika, kostki itp..

Metoda mechaniczna(spirale)

Jest to druga metoda czyszczenia mechanicznego i udrażniania kanalizacji, rur. Najczęściej spirale elektryczne używa się tam gdzie nie można wykorzystać metody wysokociśnieniowej. Polega ona na wprowadzeniu do rury sprężyny. Pod wpływem dużych obrotów zanieczyszczenia zostają rozdrobnione .

Usługi te wykonujemy dla firm oraz klientów na terenie Wrocławia i okolic. Stawiamy na wysoką jakość oraz niezawodność w zakresie świadczenia przez nas usług. Mamy nadzieję, że w przyszłości zechcą Państwo skorzystać z naszych usług do czego zapraszamy.